Дизайн квартир

Замовити дизайн

Купівля нової квартири - серйозний і довгоочікуваний крок. Отримавши заповітні ключі, господарі прагнуть в'їхати в нове житло якомога швидше. Але для того, що б облаштувати нове життя з максимальним комфортом, новоселам часто доводиться подолати всі етапи ремонту та дизайну - від базової обробки до вибору меблів і декору.

Тому спеціально для зручності власників нерухомості в ЖК «Престиж Хол», компанія-девелопер проекту, акредитувала компанію EDEN BUD як партнера, що надає послуги з дизайну та ремонту.

Якщо ви ще не визначилися або не знаєте, чого очікуєте від майбутнього інтер'єру квартири або приміщення, компанія EDEN BUD розробить індивідуальний архітектурний проект, з пропозицією найбільш раціонального використання простору, а також допоможе втілити ідеї в життя.

При цьому обов'язково враховуються всі технічні та естетичні аспекти, а також ваші фінансові можливості. Ще до початку всіх робіт ви зможете мати достатньо повне уявлення тому, як буде виглядати інтер'єр після закінчення ремонтно-будівельних робіт, умеблювання та декорування, завдяки створеним візуалізацій майбутнього ремонту.

За розробленим дизайн-проекту складається повний кошторис, таким чином, ви отримуєте повне уявлення про всі витрати. Для повної відповідності розробленого дизайн-проекту і кінцевого результату дизайнер здійснює авторський нагляд за ходом ремонтних робіт.

Компанія EDEN BUD пропонує весь спектр послуг, пов'язаних із створенням дизайн-проектів і повним комплексом будівельно-оздоблювальних робіт. Завдяки досвіду, таланту, умінь і майстерності фахівців - кожен створений інтер'єр - це шедевр. Переконатися в цьому, можна відвідавши сайт EDEN BUD.

Замовити дизайн
завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!