Клініка MEDIKOM

Клініка MEDIKOM відкрила нове відділення для дорослих і дітей в житловому комплексі «Престиж Хол»

Клініка MEDIKOM - одне з провідних приватних медичних установ Києва. У сфері комплексної медичної допомоги Клініка працює вже 20 років і користується у пацієнтів заслуженим авторитетом. Її унікальність полягає в поєднанні сучасних технологій, передових методів лікування з традиціями лікарської практики.

На сьогоднішній день Клініка MEDIKOM має відділення швидкої допомоги, стоматології, жіночої консультації, стаціонарне і хірургічне відділення, а також поліклініку для дорослих і дітей.

Штат компанії складається з понад 500 співробітників, з яких 300 - досвідчені лікарі вищої категорії. Надання медичної допомоги сім разів в тиждень - знакова складова роботи клінікиMEDIKOM.

Завдяки накопиченому досвіду і сучасним медичним обладнанням, професійним і особистим якостям співробітників, пацієнти високо оцінюють обслуговування в клініціMEDIKOM.

В червні 2013 року, була відкрита нова поліКлініка MEDIKOM на Печерську, в складі житлового комплексу« Престиж Хол ». Концепція нового відділення стала уособленням існуючих високих стандартів сервісу. Клініка оснащена за останнім словом медичної науки. Для зручності пацієнтів, в складі відділення передбачається розміщення власної лабораторії, цифровий рентген-апаратури і кабінетів ультразвукової діагностики.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!