КЛІНІКА MEDIKOM

Клініка MEDIKOM відкрила нове відділення для дорослих і дітей в житловому комплексі «Престиж Хол»

Клініка MEDIKOM - одне з провідних приватних медичних установ Києва. У сфері комплексної медичної допомоги Клініка працює вже 20 років і користується у пацієнтів заслуженим авторитетом. Її унікальність полягає в поєднанні сучасних технологій, передових методів лікування з традиціями лікарської практики.

На сьогоднішній день Клініка MEDIKOM має відділення швидкої допомоги, стоматології, жіночої консультації, стаціонарне і хірургічне відділення, а також поліклініку для дорослих і дітей.

Штат компанії складається з понад 500 співробітників, з яких 300 - досвідчені лікарі вищої категорії. Надання медичної допомоги сім разів в тиждень - знакова складова роботи клініки MEDIKOM.

Завдяки накопиченому досвіду і сучасним медичним обладнанням, професійним і особистим якостям співробітників, пацієнти високо оцінюють обслуговування в клініці MEDIKOM.

В червні 2013 року, була відкрита нова поліКлініка MEDIKOM на Печерську, в складі житлового комплексу «Престиж Хол». Концепція нового відділення стала уособленням існуючих високих стандартів сервісу. Клініка оснащена за останнім словом медичної науки. Для зручності пацієнтів, в складі відділення передбачається розміщення власної лабораторії, цифровий рентген-апаратури і кабінетів ультразвукової діагностики.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Copyright © 2016-2024. Продаж квартир ЖК «Престиж Хол».
Всі права захищені.