ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ПРЕСТИЖ ХОЛ»

Житловий комплекс «Престиж Хол» розташований в Печерському районі Києва, на перетині вулиць Василя Тютюнника і Іоанна Павла ІІ.

З давніх-давен Печерський район вважався місцем, де вирує життя аристократії. Це територія пронизана історією, яку неможливо штучно створити на порожньому місці. Тут розташовувалися основні адміністративні установи міста і будинки знатних людей, і в тому числі резиденція генерал-губернатора. Тому в імперські часи район, де розташувався сучасний Печерськ, називався «Палацовим».

Сьогодні Печерський район - це престижне місце, де достаток і успіх викликає повагу оточуючих. Саме тут, в своєрідному оазисі тиші і затишку, в історичному центрі міста будується житловий комплекс «Престиж Хол». Розташування будинку в першій зоні регулювання забудови означає, що в майбутньому в безпосередній близькості від нього можуть будуватися виключно престижні будівлі.

Консервативне поєднання кольорів в оздобленні фасадів і панорамне скління підкреслює аристократичний вигляд будинків. Оздоблення вестибюлів і сходових прольотів всередині будинку є прикладом майстерного оформлення із застосуванням якісних будматеріалів. Архітектурні особливості секцій і їх розташування спроектовані з урахуванням особливостей ландшафту і мають найбільш оптимальні показники по інсоляції приміщень. Продумана інженерна інфраструктура будинку є запорукою високого рівня життя.

Житловий комплекс «Престиж Хол» зводиться за монолітно-каркасною технологією і складається з 8 секцій зі змінною поверховістю. На перших поверхах комплексу передбачена внутрішня інфраструктура: салон краси, ресторан, клініка стоматології, відділення банку, адвокатське бюро, дитяче і доросле відділення клініки «Медіком».

Різноманітні планування квартир і нежитлових приміщень дозволяють кожному покупцеві вибрати для себе найоптимальніший варіант. До продажу пропонуються квартири від 51,3 кв.м до 275,0 кв.м, які включають варіанти від однокімнатних до просторих дворівневих квартир. На останніх поверхах будівель передбачені квартири з терасами.

У підземній частині будинків передбачений дворівневий паркінг, розрахований на 663 машиномісця. Крім того, на території житлового комплексу передбачені гостьові автостоянки. Паркінг та наземна автостоянка мають цілодобову охорону, тому власникам і гостям не варто турбуватися про збереження своїх автомобілів.

Прибудинкова територія озеленена, упорядкована, а у дворі знаходиться сучасний дитячий майданчик. Тишу і спокій мешканців забезпечує цілодобова служба охорони.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Copyright © 2016-2024. Продаж квартир ЖК «Престиж Хол».
Всі права захищені.