НЕЖИЛІ ПРИМІЩЕННЯ

Дивитись Планування

Офіс - візитна картка будь-якої компанії. Його місце розташування є невід'ємною частиною ділового іміджу і престижу, що дозволяє підтримувати і зміцнювати авторитет в очах клієнтів і партнерів.

Завдяки вдалому архітектурному рішенню, практичним плануванням, респектабельності розташування і хорошою транспортної доступності, комерційні приміщення в житловому комплексі «Престиж Хол» є одними з найпривабливіших пропозицій в цьому районі.

...

Нежитлові приміщення житлового комплексу розташовуються на перших і цокольних поверхах будівель і займають площу близько 8 тис. кв.м. Вони являють собою відокремлені блоки метражем від 45,0 кв.м до 350,0 кв.м.

У нежитлових приміщеннях передбачені централізоване кондиціювання, якісна звукоізоляція, система внутрішньої безпеки, високошвидкісний інтернет, супутникове телебачення. Більшість з них має панорамне скління.

Все, що необхідно для Вашого бізнесу, буде у Вас під рукою, адже комплекс має цілий ряд переваг:
  • Печерський район Києва, вулиця Василя Тютюнника паралельна Великій Васильківській - головній торговій вулиці міста;
  • Поруч в 5 хвилинах ходьби станція метро «Палац Україна», що дуже зручно для співробітників;
  • Статусні установи по сусідству - Генеральна прокуратура, Укрзалізниця та ін.;
  • 2 фасади - на вулицю Василя Тютюнника і на вулицю Івана Павла ІІ;
  • У безпосередній близькості - мешканці комплексу преміум-класу «Престиж Хол», які можуть бути вашими покупцями або клієнтами;
  • Сучасна архітектура і висока технологічність будівлі.
Щоб отримати додаткову інформацію або купити комерційну нерухомість в «Престиж Хол» зв'яжіться з керівником відділу продажів по телефону (044) 390 40 40.
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Copyright © 2016-2024. Продаж квартир ЖК «Престиж Хол».
Всі права захищені.