РОЗТАШУВАННЯ

Прокладіть маршрут до житлового комплексу вказавши своє місце розташування

Житловий комплекс «Престиж Хол» розташований в Печерському районі, на перетині вулиць Василя Тютюнника і Іоанна Павла ІІ. Будинок розташовується в історичному центрі Києва, в тихому місці, але в той же час без прямого виходу на галасливі вулиці. Автомобільний під'їзд до комплексу забезпечений з бульвару Лесі Українки та вулиці Великій Васильківській - одних з головних транспортних артерій міста.

Зручне розташування будинку дозволить його мешканцям поєднувати активний ритм життя і статусне проживання в центрі міста, створюючи атмосферу обраності і затишку. Об'єкти культурного відпочинку, зручний автомобільний проїзд і близькість станції метро «Палац Україна», роблять житловий комплекс «Престиж Хол» досить привабливим для потенційних жителів.

У пішохідній доступності від комплексу знаходиться Палац Україна, готельно-ресторанний комплекс «Autograph», безліч офісних бізнес-центрів, а також навчальних і медичних установ.

Вагомою перевагою для мешканців є близькість ТЦ "Good Life". У пішохідній доступності від житлового комплексу знаходиться безліч ресторанів, кафе-барів і пабів.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Copyright © 2016-2024. Продаж квартир ЖК «Престиж Хол».
Всі права захищені.