Затишок і комфорт

Життя великого міста безперервно розвивається і диктує нові умови комфортного життя. І то, без чого вчора ще можна було прожити, завтра вже стане невід'ємною складовою нашого життя.

Продумана внутрішня інфраструктура житлового комплексу «Престиж Хол» дозволяє мати все необхідне під рукою. На перших поверхах житлових будинків передбачені приміщення під магазини, офіси, салон краси, стоматологію, відділення банку, аптеку, ресторан. В одній із секцій комплексу розміщується цілодобове відділення клініки «Медіком» для дорослих і дітей.

У складі комплексу буде передбачений приватний дитячий садок, де Ваші діти будуть під наглядом професійних педагогів і вихователів. Обстановка наближена до домашньої, буде тримати дитину до спілкування з однолітками, ігор і підготовці до школи.

Озеленення прибудинкової території комплексу розроблено фахівцями в області ландшафтного дизайну. Вже на вході Вас зустрінуть квітучі доглянуті клумби, зелений газон і сяюча чистота. Декоративні деревця розташовані мальовничими групами, створюючи атмосферу благополуччя і краси.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!