РЕМОНТ КВАРТИР

Замовити ремонт

Купуючи квартиру в новому будинку, ви практично купуєте простір, обмежений цегляними стінами. Це так звана «чорнова» обробка, яка передбачає тільки штукатурку стін, стелі і цементно-піщану стяжку підлог. Такий варіант передбачає подальші ремонтні роботи.

У поняття комплексного ремонту входить повна перепланування або часткову зміну не несуть перегородок. Виконуються електромонтажні та сантехнічні роботи, а також комплексна підготовка стін, стель і підлог. За бажанням замовника йде заміна вікон, скління лоджій і балконів. Відбувається укладання всіляких підлогових покриттів, монтаж підвісних стель, покриття стін, укладання плитки та інше.

Спеціально для зручності новоселів, девелопер проекту пропонує скористатися послугами акредитованих компаній, що надають послуги з ремонту та дизайну. Особливістю послуги є можливість вибору клієнтом оздоблювальних матеріалів від прямих постачальників, давно зарекомендували себе на ринку.

Професійна команда будівельників компанії EDEN BUD надає послуги комплексної і часткової обробки приміщень будь-якого рівня. Компанія пропонує весь спектр послуг, пов'язаних із створенням дизайн-проектів і повним комплексом будівельно-оздоблювальних робіт різних приміщень.

Ваша нова квартира або офіс в короткі терміни буде повністю готова, і ви оціните оперативність і якість ремонтних робіт!

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Copyright © 2016-2024. Продаж квартир ЖК «Престиж Хол».
Всі права захищені.