Ремонт квартир

Замовити ремонт

Купуючи квартиру в новому будинку, ви практично купуєте простір, обмежений цегляними стінами. Це так звана «чорнова» обробка, яка передбачає тільки штукатурку стін, стелі і цементно-піщану стяжку підлог. Такий варіант передбачає подальші ремонтні роботи.

У поняття комплексного ремонту входить повна перепланування або часткову зміну не несуть перегородок. Виконуються електромонтажні та сантехнічні роботи, а також комплексна підготовка стін, стель і підлог. За бажанням замовника йде заміна вікон, скління лоджій і балконів. Відбувається укладання всіляких підлогових покриттів, монтаж підвісних стель, покриття стін, укладання плитки та інше.

Спеціально для зручності новоселів, девелопер проекту пропонує скористатися послугами акредитованих компаній, що надають послуги з ремонту та дизайну. Особливістю послуги є можливість вибору клієнтом оздоблювальних матеріалів від прямих постачальників, давно зарекомендували себе на ринку.

Професійна команда будівельників компанії EDEN BUD надає послуги комплексної і часткової обробки приміщень будь-якого рівня. Компанія пропонує весь спектр послуг, пов'язаних із створенням дизайн-проектів і повним комплексом будівельно-оздоблювальних робіт різних приміщень.

Ваша нова квартира або офіс в короткі терміни буде повністю готова, і ви оціните оперативність і якість ремонтних робіт!

Замовити ремонт
завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!