Підрядник

ЗАТ «АЕРОБУД» - це стабільна і динамічно розвивається, працює на будівельному ринку з 1995 року, входить до числа лідерів будівельної галузі України. Компанія утворена на базі підрозділів БМУ-3 і БМУ-4 тресту «Київінвестбуд».

Основними напрямками діяльності компанії є надання генпідрядних послуг з проектування, будівництва, ремонту та реконструкції об'єктів промислового, адміністративного та житлового призначення, а також аеродромних споруд.

До складу компанії входять 7 філій в різних регіонах України (Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Ялта, Луганськ) та спеціалізовані структурні підрозділи, які виконують окремі види будівельних робіт.

Компанія «АЕРОБУД» відмінно зарекомендувала себе на протязі всієї діяльності і є гарантом високої якості та передових технологій. В активі компанії десятки проектів зі зведення та реконструкції: аеропорт «Бориспіль», готель «Прем'єр-Палас», офісний центр «УкрСиббанку», бізнес-центри «Іллінський» і «Леонардо», автосалон «INFINITY», логістичний комплекс «Чайка» і багато іншого.

Поєднання новітніх технологій та кваліфікованої праці співробітників компанії «Аеробуд» дозволяють якісно, ​​надійно і своєчасно втілювати в життя архітектурні проекти будь-якої складності.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!