Охорона

Одним з обов'язкових атрибутів сучасного житлового комплексу є власна служба охорони. Вона дозволяє мешканцям будинку не турбуватися про свою особисту безпеку, а також про збереження свого майна і автомобіля.

Служба безпеки житлового комплексу «Престиж Хол» складається з кваліфікованого персоналу і працює цілодобово.

Завдяки встановленим по периметру системам відеоспостереження, є можливість вести контроль над прибудинковою територією. Огорожа периметра комплексу та новітні системи сигналізації, дозволяють захистити від посягань сторонніх територію будинку і його жителів.

Надійні електронні системи пропуску допомагають в контролі входу / виходу в житлову частину будинку, а також в'їзду / виїзду автотранспорту в підземний паркінг.

Примітно, що в житловому комплексі «Престиж Хол» служба охорони є багатофункціональною, що забезпечує не тільки безпеку на прибудинковій території, паркінгу, гостьовий автостоянці, а й оперативно працює при форс-мажорних обставинах, наприклад при пожежі.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!