ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ

Що знаходиться в одному з престижних районів Києва житловий комплекс «ПРЕСТИЖ ХОЛ» відповідає всім стандартам якості преміум-житла. Комплекс будується з використанням передових технологій і кращих будівельних матеріалів.

У проекті використовуються надійні інженерні рішення - монолітно-каркасна технологія зведення будівель. З урахуванням останніх архітектурних тенденцій, застосовується панорамне скління. Фасади будинків виконані по системі «вентильованого фасаду» з керамограніта, що забезпечує ідеальну температурну і шумовий захист.

На фасаді передбачені місця для розміщення зовнішніх блоків систем кондиціонування та очищення повітря, що дозволяє створювати зручний мікроклімат всередині квартири, зберігши естетику житлових будинків.

Будинки житлового комплексу «Престиж Хол» оснащені безшумними швидкісними пасажирськими та вантажними ліфтами. Технічне обслуговування комплексу здійснює власна експлуатаційна служба.

У будівлях передбачена дворівнева система очищення води - механічна на вході в будинок, біохімічна на вході в квартиру - захистить вас і членів вашої сім'ї, домашніх вихованців від впливу несприятливих хімічних і біохімічних чинників.

Автономні регульовані системи опалення створять найбільш комфортний режим температури і вологості в будь-яку погоду.

Інтегрований комплекс систем контролю витоку води в мережах водопроводу та опалення, контролю загоряння, захисту від короткого замикання і ураження електрострумом, дозволяє не хвилюватися про збереження вашого майна під час відпустки або відряджень.

У квартирах є просторі балкони і лоджії, з яких відкривається чудовий вид на місто. Двокамерні склопакети на вікнах не тільки обрамляють прекрасний вид, а й мають теплозберігаючим ефектом, надійно захищають від шуму і пилу.

Наявність супутникового телебачення та оптоволоконні виділені лінії Інтернет, зроблять дозвілля приємним і насиченим.

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Copyright © 2016-2024. Продаж квартир ЖК «Престиж Хол».
Всі права захищені.