Нежитлові приміщення

Дивитися планування

Офіс-візитна картка будь-якої компанії. Його місце розташування є невід'ємною частиною ділового іміджу і престижу, що дозволяє підтримувати і зміцнювати авторитет в очах клієнтів і партнерів.

Завдяки вдалому архітектурному рішенню, практичним плануванням, респектабельності місця розташування і хорошою транспортної доступності, комерційні приміщення в житловому комплексі «Престиж Хол» є одними з найпривабливіших пропозицій в цьому районі.

glass1.jpg

Нежитлові приміщення житлового комплексу розташовуються на перших і цокольних поверхах будівель і займають площу близько 8 тис. кв. м. вони являють собою відокремлені блоки метражем від 45,0 кв. м до 350,0 кв. м.

У нежитлових приміщеннях передбачені централізоване кондиціонування, якісна звукоізоляція, система внутрішньої безпеки, високошвидкісний Інтернет, супутникове телебачення. Більшість з них має панорамне скління.

Все, що необхідно для вашого бізнесу, буде у Вас під рукою, адже комплекс має цілий ряд переваг:

що б отримати додаткову інформацію або купити комерційну нерухомість в «Престиж Хол» зв'яжіться з керівником відділу продажів за телефоном (044) 390 40 40.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!